نمایش خبری

کسب رتبه برتر شهرداری منطقه 5 در جشنواره هفته بدون زباله
ایجاد شده توسط : alijani در 1397/02/17 10:14:24 ق.ظ


غرفه پسماند شهرداری منطقه 5 در بین مناطق 22 گانه موفق به کسب رتبه اول در محور آراستگی و زیبایی جشنواره هفته بدون زباله شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 5 ، علیرضا علی بخشی معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه  اعلام کرد دردومین جشنواره هفته بدون زباله که با همکاری و مشارکت اداره مدیریت پسماند مناطق 22 گانه شهرداری تهران وحضور پرشور شهروندان به ویژه کودکان و نوجوانان در بوستان لاله برگزار شد، غرفه های برتر انتخاب شدند.  

رویکرد انتخاب غرفه های برتر در سه محور جلب مشارکت شهروندان، نوآوری و خلاقیت و اقدامات ویژه و آراستگی و زیبایی غرفه بود که غرفه بازیافت شهرداری منطقه 5 در محور آراستگی و زیبایی، مقام اول را در بین مناطق 22 گانه کسب کرد.

وی افزود : در برپایی غرفه پسماند منطقه به فرهنگ سازی شهروندان از طریق آموزش و اطلاع رسانی بازیافت و استفاده از مواد بازیافتی باز تولید شده در تزیین داخلی توجه ویژه ای شد.

علی بخشی در ادامه گفت :  بالا بردن توجه و حساسیت جامعه به مقوله کم و کیف پسماند ، ترغیب به ساماندهی و جداسازی مواد بازیافتی از مبدا ، تشویق سازمان های مردمی خیریه برای بهره وری از پسماند های قابل استفاده ، طرح بیش از پیش موضوع بسیج امکانات برای بازیافت حداکثری پسماند از اهداف برپایی غرفه منطقه 5 بود.

برنامه هایی نظیر نقاشی هدفمند برای کودکان و نوجوانان، ارائه پوستر های بازیافت ،پخش کارتون وکشیدن کاریکاتور واستفاده از طرح های حجمی در کنار غرفه منطقه اجرا شد .

محسن هاشمی رئیس شورای اسلامی شهر تهران، یزدانی معاون خدمات شهری شهرداری تهران و عبدلی مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند و جمعی از مدیران شهری نیز از غرفه پسماند شهرداری منطقه 5 بازدید کردند.

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.