نمایش خبری

برگزاری مراسم تکریم، غبارروبی و عطر افشانی مساجد منطقه 5 پایتخت
ایجاد شده توسط : alijani در 1397/02/26 07:51:17 ب.ظ


 

طرح تکریم، غبارروبی و عطر افشانی مساجد منطقه 5 با حضور شهردار منطقه، قائم مقام، جمعی از مدیران ومشارکت شهروندان به ویژه خانواده معظم شهدا در آستانه ماه مبارک رمضان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 5 ، سید محسن اسدی شهردار منطقه اعلام کرد هم زمان با دهه تکریم و غبارروبی مساجد در آستانه ماه مبارک رمضان، 79 مسجد سطح منطقه با مشارکت شهروندان به ویژه خانواده معظم شهدا و دانش آموزان انجام می شود.

وی در تشریح این طرح افزود : نماشویی مساجد در هفته آخر شعبان به وسیله عوامل خدمات شهری نواحی هفتگانه انجام شده و داخل فضاهای مساجد نیز با مشارکت مدیران اجتماعی نواحی، دبیران شورایاری  وعموم شهروندان غبارروبی و عطرافشانی می شود.  

اسدی  با حضور در نماز جماعت مسجد المهدی محله سردار جنگل به همراه قائم مقام، معاونان، جمعی از مدیران منطقه، هیئت امنا و دبیران شورایاری و امام جماعات  بر مشارکت همه اقشار به ویژه جوانان در این مراسم تاکید کرد و به همراه شهروندان به ویژه خانواده معظم شهدا در غبارروبی، عطرافشانی و پاکیزگی این مسجد در آستانه ماه پر فیض و برکت رمضان شرکت کرد.

اسدی با بیان برنامه‌های ویژه ماه مبارک رمضان افزود: امسال برای هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن این برنامه‌ها با همکاری مساجد، هیئات مذهبی، حسینیه‌ها و افزایش سطح دسترسی شهروندان تدابیر خاصی اندیشیده شده است.

 

 

 

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.