نمایش خبری

اجرای طرح شهردار مدرسه تمرین مشارکت دانش آموزان در اداره شهر است
ایجاد شده توسط : alijani در 1397/02/26 08:00:42 ب.ظ


 

 جلسه ی تجلیل از 20 "شهردار مدرسه" با حضور شهردار و رئیس آموزش  و پرورش منطقه و جمعی از مدیران و معاونان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 5، سید محسن اسدی شهردار منطقه در نشستی که به مناسبت تجلیل از 20 شهردار مدرسه برگزار شد بیان کرد: با توجه به اینکه 19 دوره از برگزاری طرح شهردار مدرسه می گذرد روند رو به رشد مشارکت دانش آموزان در تمرین اداره شهر ستودنی  است.

وی اجرای این طرح را در اداره شهر تمرین مدیریت شهری و نشانه اعتماد به نفس بالا ی شهرداران مدارس  خواند.

اسدی از منطقه 5  به عنوان یکی از پر جمعیت ترین و مهم ترین مناطق تهران یاد کرد و افزود: اجرای این طرح نشان دهنده نیاز شهرداری به تلاش ها و کمک های موثر و مطلوب شهروندان  است.

وی در ادامه افزود: هر چه از زمان اجرای این طرح می گذرد به پتانسیل و ظرفیت شهرداران مدارس در اداره شهر بیشتر اتکا می کنیم و همین امر نوید آینده بسیار خوبی را برای ایران اسلامی به دنبال خواهد داشت.

این جلسه با حضور میر شفیعی رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه 5،نماینده اداره کل آموزش ومشارکت های اجتماعی و جمعی از معاونان و مدیران برگزار شد.

طرح شهردار مدرسه با هدف تمرین کار گروهی،تربیت شهروند مسئول، مسئولیت پذیری اجتماعی ، مشارکت پذیری و آشنایی با شیوه های مختلف مدیریت و اداره شهر اجرایی شد. نمایندگان دانش آموزانی که به عنوان شهرداران مدرسه انتخاب شدند ضمن گفتگو درباره اهم اقداماتی که انجام دادند از شهرداران نواحی هفتگانه برای همکاری در اجرای این طرح  تشکر کردند.

این مراسم با اهدای لوح سپاس و هدایایی به شهرداران مدارس پایان یافت.

 

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.