نمایش خبری


اجرای طرح" همسایه به همسایه" در منطقه 5


بازدید: 64
نظرات: 0
ایجاد شده توسط :
روابط عمومی منطقه ۵
تاریخ ارسال: 1397/3/5 11:36:42 

طرح "همسایه به همسایه" به منظور تکریم شهروندان به همت اداره روابط عمومی با حضور مدیران ارشد منطقه و شهرداران نواحی به مناسبت گرامیداشت هفته روابط عمومی و ارتباطات اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 5 ، طرح همسایه به همسایه با هدف قدردانی، تکریم و دلجویی از همسایگان مجاور ادارات و شهرداری منطقه و ایجاد ارتباط موثر با شهروندان به مناسبت گرامیداشت هفته روابط عمومی و ارتباطات ( 27 اردیبهشت الی دوم خرداد ماه )اجرا شد.

براساس این خبر مدیران ارشد منطقه و شهرداران نواحی به درب منازل شهروندان رفته ودرگفتگویی صمیمی از صبوری های همسایگان ساختمان های مجاور مربوط به شهرداری با اهدای گلدان و هدایا تشکر کردند.

همسایگان ساختمان های نواحی هفتگانه، سوله بحران، ساختمان مرکزی شهرداری منطقه، مرکز خدمات اجتماعی و تمام اماکنی که مربوط به شهرداری هستند از اجرای این طرح ابراز خرسندی کرده و همین امر موجب ایجاد ارتباط موثر و نزدیکی شهروندان با پرسنل شهرداری می شود.

یکی از شهروندان ساکن ساختمان مجاور شهرداری منطقه هنگام اجرای طرح " همسایه به همسایه " گفت : شهروندان آماده مشارکت با این سازمان هستند و برای داشتن شهری آبادتر هم گام با مسئولین در اداره شهر مشارکت می کنند.print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید