نمایش خبری


آغاز عملیات عمرانی ایجاد دور برگردان غیر هم سطح شمال به شمال تقاطع بزرگراه همت – بلوار شهران؛ به زودی


بازدید: 71
نظرات: 0
ایجاد شده توسط :
روابط عمومی منطقه ۵
تاریخ ارسال: 1397/3/13 12:37:25 

شهروندان، با ایجاد دور برگردان غیر هم سطح بزرگراه شهید همت –بلوار شهران از این پس می توانند در کوتاه ترین زمان، آسان تر تردد کنند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 5، پیمان عباسی معاون فنی و عمرانی منطقه اعلام کرد به زودی عملیات زیرساختی دور برگردان محور شمال به شمال بزرگراه شهید همت – بلوار شهران اجرا می شود. 

وی گفت : بعد از پی گیری های مستمر و انجام مطالعات ترافیکی در خصوص ایجاد دوربرگردان، مطالعات فاز دوم این پروژه در دستور کار سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران قرار گرفته است.

عباسی افزود : به محض تصویب و ابلاغ نقشه های اجرایی به وسیله سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران و برگزاری فرایند کار، عملیات اجرایی به زودی آغاز می شود.

به دلیل قطع شدن دسترسی غرب به شرق بلوار شهران و حجم بالای تردد که باعث افزایش زمان سفر شهروندان شده، با تایید مطالعات امکان سنجی مسیرجایگزین دور برگردان غیر هم سطح محور شمال به شمال بزرگراه همت – بلوار شهران ایجاد می شود.

تقاطع همسطح محل برخورد دو یا چند راه ارتباطی است و وقتی همه راه‌های ارتباطی در یک ارتفاع از سطح زمین ساخته شده باشندگویند و در برابر این نوع تقاطع، تقاطع غیرهمسطح قرار دارد. تقاطع‌های همسطح در شهرها معمولاً چهارراه و سه‌راه می‌باشند. در محل تقاطع‌های همسطح در شهرها معمولاً از چراغ راهنمایی استفاده می‌شود و در صورتی‌که رفت‌وآمد در خیابان‌های منتهی به این تقاطع‌ها زیاد باشد، در محل آن‌ها ترافیک سنگینی ایجاد می‌شود به همین دلیل است که استفاده از تقاطع ناهمسطح رو به فزونی است.print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید