نمایش خبری


ارائه برنامه های آموزشی هدفمند و تاثیرگذار به دور از موازی کاری


بازدید: 38
نظرات: 0
ایجاد شده توسط :
روابط عمومی منطقه ۵
تاریخ ارسال: 1397/3/23 10:19:47 

اولین جلسه کمیته آموزش با حضور قائم مقام شهردار منطقه، معاون امور اجتماعی و فرهنگی، توسعه منابع انسانی، حمل و نقل و ترافیک و خدمات شهری و محیط زیست با هدف بازنگری در محتوای آموزشی حوزه ها و اعمال تغییرات لازم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 5، رضا شرفی قائم مقام شهردار منطقه در خصوص هدف، ساختار کلی و شرح وظایف اعضای کمیته اعلام کرد: محورهای اصلی مباحث شامل بازنگری در محتوای آموزشی، انتخاب جامعه هدف، انتخاب مربیان و اساتید آموزشی با تجربه، بازبینی دستورالعمل های آموزشی حوزه ها و اعمال تغییرات لازم پس از بررسی های کارشناسی کمیته آموزش و نیز ارتباط هرچه بیشتر با آموزش و پرورش منطقه، سرای محلات 29 گانه و دیگر ارگان ها به منظور هم افزایی در ارائه برنامه های آموزشی هدفمند، تأثیرگذار و نیزجلوگیری از موازی کاری بوده است.

وی در ادامه گفت: همچنین در این جلسه مقرر شد نظام نامه کمیته آموزش با محوریت آموزش شهروندی به صورت طرح تحقیقی پیشنهادی از سوی اداره آموزش و مشارکت های اجتماعی تهیه و با تائید شهردار منطقه مصوب شود. 

پس از ارائه نقطه نظرات معاونین در خصوص محتوا و شیوه اجرای برنامه های آموزشی حوزه مربوطه، اسماعیل عربلو معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه به عنوان دبیر کمیته آموزش منطقه تعیین شد.

         print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
لطفا جهت راه اندازی به تنظیمات ماژول بروید.