نمایش خبری


مشارکت کلیه ارکان نواحی هفتگانه منطقه 5 پایتخت در اجرای طرح پاس نگهداشت شهر


بازدید: 115
نظرات: 0
ایجاد شده توسط :
روابط عمومی منطقه ۵
تاریخ ارسال: 1397/4/3 11:53:37نشست هماهنگی ، ارتقا و بهینه سازی اجرای طرح پاس نگهداشت شهر در منطقه 5 با حضور شهردار ، مسئولین پست ها و عوامل اجرایی این طرح با تمرکز بر دو اصل شناسایی و رفع مشکلات در کوتاه ترین زمان برگزار شد.  

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 5 ، سید محسن اسدی شهردار منطقه در نشست هماهنگی ، ارتقا و بهینه سازی اجرای این پروژه در جمع کلیه عوامل نظارتی، ستادی و اجرایی بر مسئولیت و مشارکت همه ارکان نواحی هفتگانه در شناسایی و رفع مشکلات نگهداشت شهر تاکید کرد.

اسدی از شهرداران نواحی خواست تا با بازنگری در پهنه های مشخص شده در هر ناحیه ، با استفاده از همه ظرفیت های انسانی ، در اجرای دقیق طرح پاس نگهداشت شهر کوشا باشند.

در این نشست شهردار منطقه به دو فرایند کلی نگهداشت شهر ( شناسایی مشکلات و رفع آن ها ) اشاره کرد و افزود : اجرای درست طرح پاس نگهداشت شهر منجر به کاهش تعداد پیام های 137 و 1888 می شود. وی بر کنترل و نظارت دقیق در مقیاس یک یکم و بخش بندی نواحی متناسب با ویژگی های هر ناحیه ، چینش نیروها براساس توانایی و آموزش در کلیه حوزه های فنی و عمران ، شهرسازی و ترافیک تاکید کرد و گفت : ناظرین نگهداشت شهری باید تبدیل به دایره المعارف زنده پهنه های تعریف شده در نواحی شوند.

اسدی فرایند پاسخ گویی به پیام های فوری در اسرع وقت را مهم دانست و از عوامل حوزه برنامه ریزی در نواحی هفتگانه برای توزیع ، ثبت ، مستند سازی و گرفتن بازخورد پیام ها خواست تا با مسئولیت پذیری مضاعف ، ارزیابی عملکرد را به درستی در سامانه GIS "" ثبت کنند. همچنین برای ارتقای مدیریت گردش اطلاعات و افزایش کارایی و اثربخشی در جمع آوری  داده ها ، دسته بندی و ایجاد بانک اطلاعاتی برای تصمیم گیری و ارائه گزارش مدیریتی و تحلیلی اعلام کرد از پیشنهاد همکاران برای ساماندهی این امر استقبال می کند.

 print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید