نمایش خبری

ساماندهی رود دره فرحزاد موضوع نشست مشترک شهرداران مناطق 5 و2
ایجاد شده توسط : alijani در 1397/04/05 11:40:59 ق.ظ


 

بازدید میدانی و نشست مشترک شهرداران مناطق 5 و2 از رود دره فرحزاد، با هدف ساماندهی، برنامه ریزی و بررسی عملیات عمرانی این پروژه انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 5 ، شهرداران مناطق 2 و5 در بازدید میدانی از نزدیک در جریان پیشرفت پروژه ها ی درحال اجرا در رود دره فرحزاد قرار گرفته و نکات لازم را بررسی کردند.

براساس این خبر محسن اسدی شهردار منطقه 5 دربازدید از پروژه ساماندهی فرحزاد با اشاره به اهمیت ساماندهی رود دره ها گفت: رود دره فرحزاد از پتانسیل های ارزشمند پایتخت بوده که با اجرای این پروژه ضمن ایجاد فرصت گردشگری وساماندهی آسیب های اجتماعی، مسیر پیاده روی از این نقطه تا امامزاده داود، برای شهروندان فراهم می شود .

پس از بازدید در محل کارگاهی مشاور طرح ، نشست مشترک شهرداران مناطق 2و 5 در خصوص ساماندهی دره فرحزاد و تنظیم برنامه همکاری دو منطقه در چند محور شامل محور مطالعاتی پروژه ، تشکیل کارگروه های اجرایی،تمهیدات حفظ و  نگهداشت گونه های گیاهی و جانوری، رفع آسیب های اجتماعی محدوده با همراهی نیروی انتظامی ، رسیدگی به  ساخت و ساز غیر مجاز وتملک متصرفین انجام شد.

در این  نشست اسدی طرح ساماندهی دره فرحزاد را از پروژه های مهم شهر تهران دانست وگفت:  مدیریت شهری درچند سال اخیرتوجه ویژه ای به  ساماندهی رود دره ها داشته که امیدواریم با مصوبات شورای اسلامی شهر وهمکاری معاونت فنی و عمرانی و شهرسازی شهر تهران با برنامه ریزی دقیق، ساماندهی فاز 1 رود دره فرحزاد (بین پل آبشار تا پل خوشمرام به طول 4/2 کیلومتر و به مساحت 54 هکتار ) در اسرع وقت انجام شود.

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.