نمایش خبری


رسیدگی به امور ایثارگران شاغل منطقه 5 در جلسه نظارت ستادی


بازدید: 87
نظرات: 0
ایجاد شده توسط :
روابط عمومی منطقه ۵
تاریخ ارسال: 1397/4/9 9:39:23نظارت ستادی به منظور بررسی ورفع مشکلات 52 ایثارگر شاغل با حضور قائم مقام اداره کل امور ایثارگران درشهرداری منطقه 5 برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 5 ، مهدی پور قاسم معاون توسعه منابع انسانی منطقه از حضور قائم مقام اداره کل امور ایثارگران در جلسه نظارت ستادی با هدف رفع مشکلات ایثارگران شاغل در منطقه خبر داد.

بر اساس این خبر، در این نشست مسائل و مشکلات جمعی از ایثارگران منطقه بررسی و برای  پیگیری و اقدام حوزه های مربوطه دستورات لازم صادر شد.

اکبر عباسی قائم مقام اداره کل امور ایثارگران شهرداری تهران با اشاره به ارتباط ایثارگران صف و ستاد در این نشست گفت : تمامی تلاش ما این است با حضور در مناطق ، با پرسنل ایثارگر ارتباط خوب و صمیمانه برقرار کرده و در دیدار چهره به چهره با آن ها، در جریان دغدغه ها و مشکلات این عزیزان قرار گرفته و تا آنجا که در توان داریم گره گشای مشکلاتشان باشیم.

شرفی قائم مقام منطقه نیز افزود : رسیدگی به امورایثارگران شاغل در منطقه همواره از دغدغه های ماست برای رفع مشکلات آن ها تلاش می کنیم زیرا ایثارگران از سرمایه های انسانی توانمند در منطقه هستند. 

همچنین معاون توسعه منابع انسانی منطقه ، نظارت ستادی اداره کل امور ایثارگران شهرداری تهران را گامی موثر برای حل و فصل دغدغه های ایثارگران شاغل عنوان کرد و یادآور شد: با هم فکری و همکاری مسئولین ، مشکلات و مسائل مرتبط با 52 ایثارگر شاغل در منطقه را رفع می کنیم .  

 print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید