نمایش خبری

دیدار فرماندارتهران، نمایندگان مجلس و شهردار منطقه 5 پایتخت با شهروندان
ایجاد شده توسط : alijani در 1397/04/12 11:54:51 ق.ظ

شهروندان در مسجدالنبی (ص)میدان عدل پونک، میزبان فرماندار شهر تهران، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و شهردار منطقه 5 پایتخت بوده و از نزدیک دغدغه هایشان را با مسئولین مطرح کردند. 


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 5 ، سید محسن اسدی شهردار منطقه از ملاقات مردمی عیسی فرهادی فرماندارتهران با شهروندان و حضورمصطفی کواکبیان ،علیرضا محجوب و مهدی شیخ  نمایندگان مردم تهران درمجلس شورای اسلامی در منطقه خبر داد .

بر اساس این خبر اعضای شورایاری محلات 29 گانه و رئیس آموزش و پرورش منطقه با حضوردر مسجدالنبی (ص)میدان عدل پونک از نزدیک به گفتگو با مدیران شهری نشسته و مسائل را به صورت چهره به چهره با فرماندار، نمایندگان منتخب خود در مجلس شورای اسلامی و شهردار منطقه در میان گذاشتند.

در گفتگوی شهروندان و مسئولین که به مدت 4 ساعت طول کشید ، دبیر شورایاری محلات جنت آباد مرکزی ، کوی بیمه ، حصارک ، شهران شمالی ، کن و محله  اکباتان ،از مشکلات فضاهای آموزشی و مراکز دانشگاهی ، سوله های بحران ، پارکینگ طبقاتی ، آلودگی صوتی، ترافیک ، طرح جامع کن و حفظ باغات ، ایستگاه های  اتوبوس و... گفتند.  

مورخ یازدهم تیرماه 1397، در مسجدالنبی (ص)میدان عدل پونک ، فرماندار تهران،  منطقه 5 را از مناطق پیشرفته با امکانات فرهنگی اجتماعی گسترده دانست و گفت: به منظور حل مشکلات شهروندان با 29 نماینده محلات منطقه و سایر دستگاه ها نشستی در فرمانداری انجام می شود.

کواکبیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی نیز افزود : به حمدالله با توجه به وسعت این منطقه مشکلات چندانی در حوزه مدیریت شهری وجود ندارد و از اقدامات صورت گرفته قدردانی کرد.

وی گفت : مشکلات محله کن را به طور ویژه پی گیر می شود.

علیرضا محجوب در این نشست گفت : مایل هستیم  محلاتی که مشکلات زیادی دارد را با همکاری فرماندار تهران جداگانه بررسی کنیم. همچنین شیخ که از دیگر نمایندگان مردم تهران است افزود : ضمن حفظ فضای سبز و باغات محله کن ، رضایت صاحبان اراضی باید مورد توجه قرار گیرد .

اسدی شهردار منطقه نیز از پی گیری مسائل محلات کن و اکباتان گزارشی ارائه کرد  و از اجرای پروژه تقاطع غیر هم سطح ستاری – اتوبان کرج و تقاطع ستاری – مخبری  تا پایان سال جاری خبر داد و افزود : مشکلات محله حصارک و مراد آباد نیز با جلسات متعدد در حال بررسی است و ایجاد خط اتوبوس شهران _ بزرگراه هاشمی تا چند ماه آینده را به شهروندان نوید داد.

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.