نمایش خبری

نظرسنجی از شهروندان اولویت اجرای پروژه های عمرانی منطقه 5
ایجاد شده توسط : alijani در 1397/04/12 02:39:13 ب.ظ

مدیرکل هماهنگی فنی و عمرانی مناطق و سازمان های شهرداری تهران در نظارت ستادی از منطقه 5 بر نظرسنجی از شهروندان برای اجرای پروژه های عمرانی تاکید کرد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 5 پیمان عباسی معاون فنی و عمرانی منطقه اعلام کرد در بازدید و نظارت ستادی، صفا صبوری مدیرکل هماهنگی فنی و عمرانی مناطق و سازمان های شهرداری تهران از منطقه ، اجرای عملیات عمرانی با نظرسنجی از شهروندان را  در اولویت انجام پروژه ها مهم دانست و گفت :   عوامل منطقه خصوصا نیروهای اجرایی مستقر در نواحی در اجرای عملیات عمرانی نظر شهروندان را مد نظر قرار داده و از شهروندان در خصوص اولویت بندی پروژه ها  نظر خواهی کنند .

 وی با اشاره به کیفیت بالای اجرای فعالیت های عمرانی در منطقه  افزود : تدوین راه کارها و برنامه های حوزه فنی و عمرانی ، با تکیه بر مطالعات گسترده انجام شده و در صورتی که پروژه ای بدون مطالعات کافی شروع شود، اهداف طرح محقق نخواهد شد.

معاون فنی وعمرانی منطقه نیز با ارائه گزارشی از مشخصات فیزیکی منطقه، اعتبارات عمرانی و پروژه های در دست اقدام را ارائه کرد و گفت :  برخی طرح های منطقه در حوزه نگهداشت معابر از جمله طرح پاس نگهداشت و سیستم مدیریتی آراد(صورت وضعیت ،صورت جلسه) برای مدیریت بهینه منابع و تسریع در انجام اموراجرایی شده است.  

عباسی افزود : این منطقه در نظر دارد در خصوص  پروژه های  سال جاری  پیوست ذینفعان  را در برنامه کاری خود قرار دهد.

 

 

 

 

 

 

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.