نمایش خبری

نظرسنجی از شهروندان اولویت اجرای پروژه های عمرانی منطقه 5
ایجاد شده توسط : alijani در 1397/04/12 02:39:13 ب.ظ

مدیرکل هماهنگی فنی و عمرانی مناطق و سازمان های شهرداری تهران در نظارت ستادی از منطقه 5 بر نظرسنجی از شهروندان برای اجرای پروژه های عمرانی تاکید کرد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 5 پیمان عباسی معاون فنی و عمرانی منطقه اعلام کرد در بازدید و نظارت ستادی، صفا صبوری مدیرکل هماهنگی فنی و عمرانی مناطق و سازمان های شهرداری تهران از منطقه ، اجرای عملیات عمرانی با نظرسنجی از شهروندان را  در اولویت انجام پروژه ها مهم دانست و گفت :   عوامل منطقه خصوصا نیروهای اجرایی مستقر در نواحی در اجرای عملیات عمرانی نظر شهروندان را مد نظر قرار داده و از شهروندان در خصوص اولویت بندی پروژه ها  نظر خواهی کنند .

 وی با اشاره به کیفیت بالای اجرای فعالیت های عمرانی در منطقه  افزود : تدوین راه کارها و برنامه های حوزه فنی و عمرانی ، با تکیه بر مطالعات گسترده انجام شده و در صورتی که پروژه ای بدون مطالعات کافی شروع شود، اهداف طرح محقق نخواهد شد.

معاون فنی وعمرانی منطقه نیز با ارائه گزارشی از مشخصات فیزیکی منطقه، اعتبارات عمرانی و پروژه های در دست اقدام را ارائه کرد و گفت :  برخی طرح های منطقه در حوزه نگهداشت معابر از جمله طرح پاس نگهداشت و سیستم مدیریتی آراد(صورت وضعیت ،صورت جلسه) برای مدیریت بهینه منابع و تسریع در انجام اموراجرایی شده است.  

عباسی افزود : این منطقه در نظر دارد در خصوص  پروژه های  سال جاری  پیوست ذینفعان  را در برنامه کاری خود قرار دهد.

 

 

 

 

 

 

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

لطفا جهت راه اندازی به تنظیمات ماژول بروید.