نمایش خبری


طرح جمع آوری کتب و اهدای آن به مناطق محروم


بازدید: 104
نظرات: 0
ایجاد شده توسط :
روابط عمومی منطقه ۵
تاریخ ارسال: 1397/7/2 10:24:11 

اداره مدیریت پسماند منطقه 5 طرح جمع آوری کتب دست دوم و نو و ارسال آنها به مناطق محروم با مشارکت بنیاد امور خیریه رشد را اجرایی می کند.  

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 5 ، سارا میرزائی رئیس اداره مدیریت پسماند منطقه از تمامی شهروندان خواست تا برای شرکت در طرح اهدای کتاب به دانش آموزان نیازمند اقدام کنند.

وی در تشریح اجرای این طرح گفت : در این طرح کتاب های نو و دست دوم بلا استفاده و اهدا شده توسط خیرین بعد از جمع آوری توسط رانندگان و غرف بازیافت زیر نظر اداره مدیریت پسماند منطقه 5 ، به بنیاد خیریه رشد ارسال و به همت همراهان داوطلب خیریه دسته بندی و تفکیک شده و به مناطق محروم و به دسترس محصلینی که توان خرید کتاب ندارند ، اهدا می شود.

از اهداف اجرای طرح فوق به همیاری افراد برای کمک به نیازمندان مشتاق تحصیل ، ارج نهادن به محیط زیست و ترویج بازیافت به مدد بنیاد خیریه رشد است.

باید افزود : در ایستگاه های مترو، اتوبوس رانی، مدارس و همچنین غرف بازیافت،  اطلاع رسانی اجرای طرح توسط اداره مدیریت پسماند انجام شده است.

شهروندان با مراجعه به غرف بازیافت سطح منطقه می توانند از ابتدای مهرماه در این طرح شرکت کنند و اگر امکان مراجعه وجود نداشته باشد با شماره تلفن ( 096011426) تماس گرفته تا همکاران برای دریافت کتاب مراجعه کنند.print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید