نمایش خبری


نشست بصیرتی بسیجیان منطقه5 پایتخت انجام شد


بازدید: 174
نظرات: 0
ایجاد شده توسط :
روابط عمومی منطقه ۵
تاریخ ارسال: 1397/7/4 11:12:21بسیجیان منطقه 5 ، اعضای شورا و گردان با حضور مسئول سیاسی سازمان بسیج شهرداری تهران در نشست بصیرتی به تحلیل مسائل روز ایران پرداختند. 

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه5، محسن زارع فرمانده حوزه بسیج شهید چمران منطقه ، خبر از برگزاری نشست بصیرتی بسیجیان در هفته دفاع مقدس خبر داد.

براساس این خبر ، این جلسه با حضور مهدی موسی شعار مسئول سیاسی سازمان وسرپرست معاونت سازمان بسیج شهرداری تهران ، اعضای شورا و گردان حوزه مقاومت بسیج و همچنین سخنرانی استاد شفیعی، کارشناس علوم سیاسی در سالن اجتماعات شهدای مدافع حرم ساختمان ستادی منطقه برگزار شد.

شفیعی در ابتدا با اشاره به حادثه تروریستی و دلخراش اخیر اهواز ، به تحلیل و علل بوجود آمدن این حادثه و همچنین انگیزه تروریست ها پرداخت و به مسائل و مشکلات روزجامعه اشاره و همچنین راهکارهای مقاومت و مبارزه با مشکلات یاد شده را عنوان کرد.

زارع هدف از برگزاری این جلسات را افزایش بصیرت بسیجیان در خصوص مسائل روز ایران دانست و گفت :  با استناعت از درگاه الهی، استمرار این قبیل جلسات باعث ، افزایش بصیرت بسیجیان در حوزه سیاسی شده و تلاش می کنیم در حد ظرفیت خودمان باعث رونق و اعتلای ایران اسلامی شویم.print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید