نمایش خبری

به صورت پایلوت انجام شد ؛ نصب دستگاه مخصوص بهینه سازی انرژی درساختمان ناحیه 7
ایجاد شده توسط : hoseinpour-n در 1397/07/09 10:16:24 ق.ظ


 

دستگاه پاور آنالایزر به منظور بهینه سازی مصرف انرژی ، اندازه گیری شدت روشنایی ها و تحلیل مصرف برق در ساختمان شهرداری ناحیه 7 نصب شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 5 ، علیرضا علی بخشی معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه از داده برداری ممیزی انرژی به وسیله دستگاه پاور آنالایزر در ساختمان شهرداری ناحیه 7 منطقه خبر داد.

وی به اجرای پروژه "بهینه سازی انرژی و محیط زیست در ساختمان ها در شهر تهران " اشاره کرد و گفت : این پروژه با مشارکت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ، صندوق تسهیلات محیط زیست و برنامه عمران ملل متحد و همکاری مرکز مدیریت محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران اجرا شده که ساختمان ناحیه 7 منطقه 5 به عنوان یکی از ساختمان های تحت تملک شهرداری تهران به صورت پایلوت برای اجرای طرح فوق  انتخاب شده است تا در این پروژه ملی پیش قدم باشد.

علی بخشی  افزود : داده برداری ممیزی انرژی ، اندازه گیری شدت روشنایی و تحلیل مصرف برق ساختمان ناحیه ، با نصب دستگاه فوق اجرایی شد که گام موثری در مدیریت مصرف انرژی است.

دستگاه پاور آنالایزر ، وسیله ای است که به اندازه گیری دقیق ویژگی های قدرت الکتریسیته دستگاه های تولید ، تبدیل و تغییر برق می پردازد و اندازه گیری دقیقی در این خصوص ارائه می دهد.

 

 

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.