نمایش خبری


با هدف حمایت از تولید داخلی ؛ اولین پاتوق کارآفرینی کارآفرینان در منطقه5 برپا شد


بازدید: 128
نظرات: 0
ایجاد شده توسط :
روابط عمومی منطقه ۵
تاریخ ارسال: 1397/7/12 8:51:51 

اولین پاتوق کارآفرینی کار آفرینان محلی  با شعار "حمایت از کالای ایرانی " با هدف شناسایی فرصت ها و ایجاد شبکه فروش محصولات به منظور ارائه  توانمندسازی زنان سرپرست خانوار به همت مرکز خدمات اجتماعی منطقه و با مشارکت سازمان خدمات اجتماعی در منطقه 5 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 5، اسماعیل عربلومعاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه از راه اندازی  اولین پاتوق کارآفرینی با شعار حمایت از کالای ایرانی با حضور نمایندگان سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران، اداره وزارت کار، صنایع دستی، شرکت شهروند، ستاد مشاغل خانگی، صاحبان کسب و کارهای نوپا و کارآفرینان محلی با هدف کمک به تولیدکنندگان، کارآفرینان، شناسایی فرصت ها و ایجاد شبکه ای جهت فروش محصولات و در راستای اجرای توانمندسازی زنان سرپرست خانوار در روز سه شنبه سوم مهر ماه در سالن اجتماعات سرای محله اباذر خبر داد.

عربلو در این خصوص گفت :  در این برنامه صاحبان مشاغل رشته های مینا کاری، شمع سازی، قلاب بافی، دوخت کیف چرم، زیورآلات و دستبند چرمی، گلیم بافی، عروسک دوزی، ساخت ادوات موسیقی، ویترا، ریخته گری، هویه کاری، تولید و دوخت مانتو و چادر و ... ضمن معرفی محصولات خود و آشنایی با محصولات کارآفرینان دیگر، آثار خود را در معرض دید علاقه مندان قرار دادند.

وی افزود: در این رویداد نماینده شرکت شهروند توضیحاتی را در مورد چگونگی و شرایط همکاری ارائه کرده و نماینده وزارت کار به ارائه راهکار تشکیل تعاونی‌ و مشارکت کارآفرینان با هم در جهت حل مشکل عرضه محصول پرداخت.

 نماینده اداره آسیب های سازمان بهزیستی خبر از برپایی نمایشگاه دائمی در شهرک های ارتش و ایجاد سایت به منظور طبقه بندی و فروش محصولات کارآفرینان و برگزاری کارگاه های آموزشی جهت ارتقای کیفیت محصولات داد.

در حاشیه این مراسم نماینده سازمان خدمات اجتماعی هدف از پاتوق فروش را شبکه سازی در حوزه کارآفرینی برای تبادل دانش و اطلاعات و معرفی محصولات عنوان کرد و اعلام کرد  فروشگاه مجازی برای  فروش محصولات کارآفرینان در سایت شیپور ایجاد می شود.print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید