نمایش خبری


به صورت پایلوت در منطقه 5 انجام شد ؛ نصب دستگاه مخصوص بهینه سازی انرژی درساختمان شهرداری ناحیه 7


بازدید: 97
نظرات: 0
ایجاد شده توسط :
روابط عمومی منطقه ۵
تاریخ ارسال: 1397/7/12 8:56:13 

دستگاه پاور آنالایزر به منظور بهینه سازی مصرف انرژی ، اندازه گیری شدت روشنایی ها و تحلیل مصرف برق در ساختمان شهرداری ناحیه 7 نصب شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 5 ، علیرضا علی بخشی معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه از داده برداری ممیزی انرژی به وسیله دستگاه پاور آنالایزر در ساختمان شهرداری ناحیه 7 منطقه خبر داد.

وی به اجرای پروژه "بهینه سازی انرژی و محیط زیست در ساختمان ها در شهر تهران " اشاره کرد و گفت : این پروژه با مشارکت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ، صندوق تسهیلات محیط زیست و برنامه عمران ملل متحد و همکاری مرکز مدیریت محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران اجرا شده که ساختمان ناحیه 7 منطقه 5 به عنوان یکی از ساختمان های تحت تملک شهرداری تهران به صورت پایلوت برای اجرای طرح فوق  انتخاب شده است تا در این پروژه ملی پیش قدم باشد.

 وی افزود : داده برداری ممیزی انرژی ، اندازه گیری شدت روشنایی و تحلیل مصرف برق ساختمان ناحیه ، با نصب دستگاه فوق اجرایی شد که گام موثری در مدیریت مصرف انرژی است.

دستگاه پاور آنالایزر ، وسیله ای است که به اندازه گیری دقیق ویژگی های قدرت الکتریسیته دستگاه های تولید ، تبدیل و تغییر برق می پردازد و اندازه گیری دقیقی در این خصوص ارائه می دهد.

 

 print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید