نمایش خبری

شهردار منطقه 5 میزبان کودکان در روز جهانی کودک
ایجاد شده توسط : hoseinpour-n در 1397/07/16 04:41:42 ب.ظ


 

 

 

 

 

کودکان غرب تهران همزمان با 16 مهرماه روز جهانی کودک با شهردار منطقه دیدارو گفتگوی صمیمی  کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 5، همزمان با روز جهانی کودک، تعدادی از بچه های محلات منطقه 5 از دبستان شهید مهدی زاده با خسروآبادی شهردار منطقه دیدار داشتند.

خسروآبادی با اشاره به این که زندگی سالم و ایمن ، حق کودکان است گفت : کودکان، برکت زندگی و سرمایه های آینده جامعه به شمار می آیند. آنان برای رشد و بالندگی خود، نیازها و در مفهوم دقیق تر حقوقی دارند که باید به درستی به آن پرداخت. پیش از همه، خانواده و سپس جامعه باید این حقوق را به خوبی بشناسند و خود را مکلف به پاس داشت آن بدانند.

وی افزود : فقط به روز جهانی کودک برای توجه به نیازهای کودکان اکتفا نکنیم واگر با سازمان آموزش و پروش تفاهم نامه ای نوشته شود، با راه اندازی تورهای گردشگری و آشنایی کودکان با سازمان های خدمات رسان، گام موثری در رشد و بالندگی فرزندان این مرز و بوم برداریم .

شهردار منطقه در پاسخ به درخواست های مطرح شده توسط کودکان مدرسه شهید مهدی زاده، نظیر مرمت زمین چمن، احداث پل عابر، مشارکت بچه ها برای اجرای زیباسازی مدارس، افزایش ایستگاه های اتوبوس نزدیک آموزشگاه ها، بهسازی و مرمت معابر، احداث کتابخانه و پارک نکردن وسایل نقلیه در معابر عمومی اطراف مدارس گفت : با توجه به بیشترین آمار درخواست شهروندان و با تکیه بر مطالعه و بررسی، در سطح محلات به انجام پروژه ها می پردازیم.

در این مراسم ، شهردارمنطقه 5 به کودکان،  یادبود روز جهانی کودک ( 8 اکتبر) اهدا کرد.

 

 

 

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.