نمایش خبری


ساماندهی تابلوهای غیر مجاز در غرب تهران


بازدید: 136
نظرات: 0
ایجاد شده توسط :
روابط عمومی منطقه ۵
تاریخ ارسال: 1397/7/18 12:19:1 

معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه 5 ،  از جمع‌آوری تابلوهای غیرمجاز راهنمایی اماکن  به منظور افزایش زیبایی بصری معابر عمومی در سطح محدوده خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 5 ، محمدباقر اسدی معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه ، با اعلام این خبر گفت: به منظور بهینه سازی فضاهای شهری و افزایش زیبایی بصری معابر عمومی ، تعداد26 تابلوی راهنمای اماکن که بدون مجوز شهرداری در سطح نواحی7گانه نصب شده بود، با نظارت کارشناسان اداره فنی حمل و نقل و ترافیک نواحی هفتگانه جمع‌آوری شد.

وی افزود : این عملیات تاکنون در خیابان های شهران ، بزرگراه اشرفی اصفهانی ، بلوار فردوس ، خیابان آیت الله کاشانی ، شاهین شمالی و جنوبی انجام شده و به ترتیب در بقیه معابر اصلی سطح منطقه نیز اجرا می شود.

اسدی گفت : اقدامات  دیگری نظیر طرح ساماندهی معابر شهری، تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه و عابرین پیاده، بهسازی علائم و تجهیزات ترافیکی به صورت مستمر در حوزه ترافیک انجام شده که با درخواست پلیس راهور و شهروندان به صورت مکتوب دریافت شده و یا در بازدیدهای میدانی و برداشت های فنی کارشناسان ترافیک نواحی هفتگانه رصد شده و پس از بررسی موارد در کمیته فنی و کسب مجوز از سازمان حمل و نقل وترافیک شهرداری تهران ، موارد تأیید شده مورد اصلاح و بازسازی قرار می‌گیرند.

 

 print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید