نمایش خبری

تازه ترین اخبار


ساماندهی تابلوهای غیر مجاز در غرب تهران


بازدید: 75
نظرات: 0
ایجاد شده توسط :
روابط عمومی منطقه ۵
تاریخ ارسال: 1397/7/18 12:19:1



 

معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه 5 ،  از جمع‌آوری تابلوهای غیرمجاز راهنمایی اماکن  به منظور افزایش زیبایی بصری معابر عمومی در سطح محدوده خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 5 ، محمدباقر اسدی معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه ، با اعلام این خبر گفت: به منظور بهینه سازی فضاهای شهری و افزایش زیبایی بصری معابر عمومی ، تعداد26 تابلوی راهنمای اماکن که بدون مجوز شهرداری در سطح نواحی7گانه نصب شده بود، با نظارت کارشناسان اداره فنی حمل و نقل و ترافیک نواحی هفتگانه جمع‌آوری شد.

وی افزود : این عملیات تاکنون در خیابان های شهران ، بزرگراه اشرفی اصفهانی ، بلوار فردوس ، خیابان آیت الله کاشانی ، شاهین شمالی و جنوبی انجام شده و به ترتیب در بقیه معابر اصلی سطح منطقه نیز اجرا می شود.

اسدی گفت : اقدامات  دیگری نظیر طرح ساماندهی معابر شهری، تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه و عابرین پیاده، بهسازی علائم و تجهیزات ترافیکی به صورت مستمر در حوزه ترافیک انجام شده که با درخواست پلیس راهور و شهروندان به صورت مکتوب دریافت شده و یا در بازدیدهای میدانی و برداشت های فنی کارشناسان ترافیک نواحی هفتگانه رصد شده و پس از بررسی موارد در کمیته فنی و کسب مجوز از سازمان حمل و نقل وترافیک شهرداری تهران ، موارد تأیید شده مورد اصلاح و بازسازی قرار می‌گیرند.

 

 



print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
لطفا جهت راه اندازی به تنظیمات ماژول بروید.