نمایش خبری

رونمائی ازتندیس مرمت شده آتش نشان با سیمایی متفاوت در غرب تهران
ایجاد شده توسط : hoseinpour-n در 1397/07/24 04:19:29 ب.ظ


 

تندیس مرمت شده آتش نشان با سیمایی متفاوت، در بزرگراه تهران –کرج  با حضور معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه، معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی، رئیس ایستگاه 76 و خانواده شهدای آتش نشان رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 5 ، با حضور علی بخشی معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ،  معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی، شهرداران نواحی، رئیس ایستگاه 76 و خانواده شهدا، طی مراسمی از تندیس مرمت شده آتش نشان با سیمایی متفاوت در بزرگراه تهران –کرج بعد از خیابان ستاری رونمایی شد.

علیرضا علی بخشی گفت : تندیس آتش نشان در سال 95 به بهره برداری رسید، اما به دلیل فرسودگی و شرایط جوی نظیر بارش باران و تابش آفتاب، نیاز به مرمت و رنگ آمیزی مجدد داشت، لذا با هماهنگی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی به منظور  افزایش زیبایی منظر شهری و جذابیت بصری برای شهروندان، عملیات رنگ آمیزی تندیس آتش نشان با طرح و الگوی لباس عملیات آنان و نورپردازی مناسب برای افزایش دید مخاطبان در شب انجام شد .

وی درباره فلسفه استقرار سازه در منطقه 5 افزود : بعد از حادثه دل خراش پلاسکو و رشادت های آتش نشانان، به منظور تجلیل از جان فشانی هایشان این تندیس در منطقه نصب شد که به ارتفاع 8 متر است. قالب اصلی آن، فلز و نمای گچ و کامپوزیت بوده و از رنگ خودرو که مقاومت بالایی دارد، برای رنگ آمیزی آن استفاده شده است.

 

 

 

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.