نمایش خبری


در بازدید میدانی شهردارمنطقه ؛ نگهداشت شهری در ناحیه 2 بررسی شد


بازدید: 140
نظرات: 0
ایجاد شده توسط :
روابط عمومی منطقه ۵
تاریخ ارسال: 1397/7/28 12:59:33 

بازدید میدانی شهردار منطقه، از ناحیه 2 به منظور نگهداشت شهر، صیانت از باغات محله قدیمی کن و  محدوده حریم انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 5، رجبعلی خسروآبادی شهردار منطقه، به همراه قائم مقام و معاونان، ضمن دیدار با کلیه مدیران ادارات ناحیه، بر توجه ویژه نگهداشت شهر و صیانت از باغات محله قدیمی کن و محدوده حریم ناحیه تاکید کرد.

وی در بازدید میدانی اعلام کرد: نگهداشت شهر به عنوان یکی از اولویت های مهم عملکرد شهرداری است که اجرای کامل این امر، نظارت مستقیم و جدی شهرداران نواحی بر شیوه عملکرد پیمانکاران را می طلبد.

بوستان اندیشه و محل بازی کودکان، سرای محله و زمین چمن بهاران، کوچه باغ های کن و امامزاده شعیب از مکان های بازدید شده ناحیه 2 است.
خسروآبادی افزود : شهرداران نواحی با علاقه و پشتکاردر همه ابعاد، طرح نگهداشت شهر را در نظر گرفته و با تلاش در اجرای این طرح در تمام حوزه ها، با جدیت به مردم خدمت می کنند.

وی گفت : نظافت و پاکسازی معابر، فضاهای سبز، انهار، لکه گیری آسفالت، ساماندهی پیاده روها، جداول، پایانه های مسافربری، حصارهای کارگاهی ومدیریت پسماند، نظارت بر ساخت و ساز، مسیل ها و قنوات و محیط زیست، رسیدگی به المان های شهری و خدمات مربوط به رفت و روب و جمع آوری زباله، از جمله موارد طرح نظارت بر وضعیت نگهداشت شهر است که از اهمیت ویژه ای برخوردار است .

شهردار منطقه  با بیان این که بازدید های میدانی با محور نگهداشت شهر با هدف ارائه خدمات مطلوب تر و ارتقای سطح رضایت شهروندان به طور مستمر انجام می شود افزود : با شروع فصل بارندگی وجلوگیری از آب گرفتگی معابر، رسیدگی به مسیل ها، لایروبی و بهسازی مسیر آب های سطحی در منطقه به صورت مداوم انجام می شود.print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید