نمایش خبری


مانوربزرگ مدیریت بحران در غرب تهران برگزارشد


بازدید: 140
نظرات: 0
ایجاد شده توسط :
روابط عمومی منطقه ۵
تاریخ ارسال: 1397/7/28 13:9:0 

مانوربزرگ مدیریت بحران  با هدف افزایش توانمندی، هماهنگی بین بخشی، شناسایی منابع وآمادگی ساختار مدیریت در هنگام بروزحوادث در منطقه 5 پایتخت با مشارکت سپاه ناحیه قدس و کلیه ارگان های امدادرسان  برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 5 ، رجبعلی خسرو آبادی شهردار منطقه 5 و رئیس ستاد بحران منطقه با تاکید براینکه حوادث غیر مترقبه قابل پیش بینی نیست اما قابل کنترل و مدیریت است گفت: در این مانور ستاد بحران منطقه، در یک سناریوی پیش فرض تروریستی به تمرین مقابله با حمله انتحاری  وتبادل نظر در کاهش مخاطرات در زمان وقوع بحران پرداختند .

شهردار منطقه افزود : قبل از اقدام عملیات، برای جلوگیری از نگرانی شهروندان، اطلاع رسانی انجام شده و برنامه وامکانات در خصوص امدادرسانی و ترمیم آسیب های ناشی از وقوع بحران پیش بینی ونقاط ضعف، برای رفع کاستی ها و اصلاح شناسایی شد.

خسروآبادی با اشاره به اهمیت هماهنگی بین بخشی سازمان ها با شهرداری برای مدیریت بحران گفت: بدین منظور در این مانور که با مشارکت سپاه ناحیه قدس و نمایندگان کلیه سازمان های خدماتی وامدادرسان نظیر آتش نشانی، اورژانس، نیروی انتظامی، پلیس راهور، ادارات آب و برق حضور داشتند، هماهنگی های لازم برای آمادگی مستمر مدیریت مناسب بحران در انتهای خیابان جنت آباد، سیمون بولیوار  انجام شد.

علیرضا حاج حسینی دبیر ستاد بحران منطقه نیز افزود : ستاد مدیریت بحران منطقه به منظور آمادگی شهروندان درمقابله با بحران، علاوه بر اجرای مانور ها، کلاس های آموزشی امداد ونجات، کمک های اولیه، بهداشت روانی بعد از حوادث، عملیات اطفای حریق و.. نیز درسطح مدارس وخانه های سلامت برگزار می شود.

 

 

 

 print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید