نمایش خبری


نماینده شهردار تهران در بازدید از مرز مهران مطرح کرد؛ شهرداری منطقه 5 با تکیه بر تجربه و امکانات در نقطه صفر مرزی فعال است


بازدید: 112
نظرات: 0
ایجاد شده توسط :
روابط عمومی منطقه ۵
تاریخ ارسال: 1397/8/2 13:16:30 


 

نماینده شهردار تهران در بازدید از نقطه صفر مرزی مهران ، تجربه شهرداری منطقه 5 برای  خدمت رسانی به زائران حسینی در پیاده روی اربعین را ارزشمند خواند .

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 5، ناصری نماینده شهردار تهران در بازدید از مرز مهران و نظارت بر شیوه فعالیت ها گفت : برای شهرداری منطقه 5 وظایفی تعریف شده که برپایه فعالیت های خدماتی است و طی بازدید از سایت محقق شد که در اجرای سیاست ها تاکنون موفق بوده و خوشبختانه پیش بینی می شود با افزایش جمعیت زائران در روزهای آتی ، منطقه 5 با تکیه بر تجربه و تهیه امکانات بیشتر، امسال موفق تر از سال های گذشته عمل کند و شاهد ارتقای سرویس دهی کمی و کیفی نسبت به سنوات گذشته در نقطه صفر مرزی باشیم.

رجبعلی خسروآبادی شهردار منطقه نیز افزود :  در پی تدابیر ابلاغی شهردار تهران، عملیات اجرایی خدمات شهری به زائران کربلای معلی در مرز مهران به شهرداری منطقه 5 سپرده شده و نیروهای اعزامی با آمادگی کامل در مرز مهران حضور دارند.

وی گفت : برای ارائه خدمات بهتر ، پهنه 12 کیلومتری و 75 هکتاری مرز مهران را به  5 بخش تقسیم کرده ودر هر بخش ، فعالیت نیروهای کارگری به وسیله سر اکیپ ها نظارت می شود.

وی افزود : پاکسازی کلی در دو نوبت صبح و عصر با استفاده از ادوات مجهز انجام شده و در مسیرهای پرتردد و نزدیک مواکب، به طور شبانه روزی ، نظافت مسیر و سرویس های بهداشتی  انجام می شود.

 

 print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
لطفا جهت راه اندازی به تنظیمات ماژول بروید.