نمایش خبری


نماینده شهردار تهران در بازدید از مرز مهران مطرح کرد؛ شهرداری منطقه 5 با تکیه بر تجربه و امکانات در نقطه صفر مرزی فعال است


بازدید: 163
نظرات: 0
ایجاد شده توسط :
روابط عمومی منطقه ۵
تاریخ ارسال: 1397/8/2 13:16:30 


 

نماینده شهردار تهران در بازدید از نقطه صفر مرزی مهران ، تجربه شهرداری منطقه 5 برای  خدمت رسانی به زائران حسینی در پیاده روی اربعین را ارزشمند خواند .

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 5، ناصری نماینده شهردار تهران در بازدید از مرز مهران و نظارت بر شیوه فعالیت ها گفت : برای شهرداری منطقه 5 وظایفی تعریف شده که برپایه فعالیت های خدماتی است و طی بازدید از سایت محقق شد که در اجرای سیاست ها تاکنون موفق بوده و خوشبختانه پیش بینی می شود با افزایش جمعیت زائران در روزهای آتی ، منطقه 5 با تکیه بر تجربه و تهیه امکانات بیشتر، امسال موفق تر از سال های گذشته عمل کند و شاهد ارتقای سرویس دهی کمی و کیفی نسبت به سنوات گذشته در نقطه صفر مرزی باشیم.

رجبعلی خسروآبادی شهردار منطقه نیز افزود :  در پی تدابیر ابلاغی شهردار تهران، عملیات اجرایی خدمات شهری به زائران کربلای معلی در مرز مهران به شهرداری منطقه 5 سپرده شده و نیروهای اعزامی با آمادگی کامل در مرز مهران حضور دارند.

وی گفت : برای ارائه خدمات بهتر ، پهنه 12 کیلومتری و 75 هکتاری مرز مهران را به  5 بخش تقسیم کرده ودر هر بخش ، فعالیت نیروهای کارگری به وسیله سر اکیپ ها نظارت می شود.

وی افزود : پاکسازی کلی در دو نوبت صبح و عصر با استفاده از ادوات مجهز انجام شده و در مسیرهای پرتردد و نزدیک مواکب، به طور شبانه روزی ، نظافت مسیر و سرویس های بهداشتی  انجام می شود.

 

 print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید