نمایش خبری


50 درصد زباله ها در مرز مهران قابلیت بازیافت دارد


بازدید: 127
نظرات: 0
ایجاد شده توسط :
روابط عمومی منطقه ۵
تاریخ ارسال: 1397/8/2 13:20:41 

 

زباله های جمع آوری شده در مرز مهران با استفاده از دستگاه های مینی پک مستقر شده ، طی کوتاه ترین زمان، پرس و بازیافت می شوند. 

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 5 ، علیرضا علی بخشی در گفتگو با خبر نگار منطقه در مرز مهران، درباره پاکسازی معابر این پایانه گفت : تا تاریخ 29 مهر ماه ،   400 کیلو کیسه زباله در اختیار عوامل کارگری و متصدیان بهداشتی قرار گرفته است.  تخلیه مخازن و کیسه های اطراف مواکب و سرویس های بهداشتی ، با استفاده از 7 دستگاه موتورهای سه چرخ و 2 دستگاه فان ، 3 دستگاه واتر جت و 4خاور انجام می شود که با بررسی های کارشناسی شده ، مشخص شد 50 درصد از زباله ها قابلیت تفکیک داشته که پس از دپو و پرس، با دستگاه های  مینی پک مستقردر پایانه مرزی، بازیافت می شود.

وی افزود : با استفاده از 250 نیروی کارگری، 50 نیروی بازیافتی و 50 نفر از کارکنان ستادی شهرداری منطقه 5 ، که طی دو بازه زمانی یک هفته ای، کار نظارت بر فعالیت های کارگران را به عهده دارند، خدمت رسانی انجام می شود.

علی بخشی از استقرار و نصب 100 مخزن 240 لیتری و 50 مخزن 1100 لیتری در پهنه 75 هکتاری مرز مهران خبر داد و افزود : همه روزه تمام پهنه نظافت شده و برای پاکسازی خاک عراق نیز آمادگی بالقوه داریم ولی تاکنون دستورالعملی ابلاغ نشده است. 

 

 print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید