نمایش خبری


# تهران- تا- مهران در یک نگاه در شهرداری منطقه 5


بازدید: 173
نظرات: 0
ایجاد شده توسط :
روابط عمومی منطقه ۵
تاریخ ارسال: 1397/8/5 12:41:50 

نمایشگاه عکس اربعین با عنوان" تهران تا مهران در یک نگاه " برای به تصویر کشیدن حال و هوای معنوی پیاده روی اربعین و اطلاع رسانی به شهروندان و پرسنل در ساختمان ستادی منطقه  برپا شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 5 ، رجبعلی خسروآبادی شهردار منطقه درباره اهداف برپایی نمایشگاه عکس اربعین که به همت اداره روابط عمومی منطقه برپا شد، گفت : در این نمایشگاه، خدمت رسانی کارکنان شهرداری منطقه 5 و حضور گسترده زائران و عاشقان اباعبدالله ، در پیاده‌روی اربعین به عنوان بزرگترین رویداد جهان تشیع، که هر ساله با حضور میلیونی مردم برگزار می شود به تصویر کشیده شده است.

وی ضمن بیان این که نمایشگاه با استقبال گسترده مخاطبان روبرو شده افزود: نمایشگاه عکس پیاده روی زائران حسینی که تا پایان ماه صفر در معرض دید عموم قرار دارد، با دوهدف اطلاع رسانی به شهروندان و پرسنل،  با به تصویر کشیدن حال و هوای معنوی پیاده روی شکوهمند زائران در اربعین حسینی دایر شده است که به صورت روزانه، بازدیدکنندگان را از آخرین اخبار فعالیت های شهرداری منطقه و اوضاع نقطه صفر مرزی مهران با خبر می کند.

علاقه مندان می توانند با مراجعه به ساختمان ستادی منطقه از این نمایشگاه بازدید کرده و یا در فضای مجازی از طریق کلید واژه"  # تهران - تا - مهران در یک نگاه " فعالیت ها را دنبال کنند.print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید