نمایش خبری

شناسایی ظرفیت های مردمی و جلب مشارکت شهروندان محلات منطقه 5
ایجاد شده توسط : hoseinpour-n در 1397/08/28 10:00:14 ق.ظ


 

شهردار منطقه 5 : شناسایی ظرفیت های داوطلب مردمی و ایجاد ارتباط موثر با آنان از وظایف مدیران محلات است. 

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 5، در نشست صمیمی مدیران محلات با شهردار منطقه که با حضور شیرزاد رئیس دبیرخانه ستاد راهبری مرکز ساماندهی و مشارکت های اجتماعی در محلات شهرتهران برگزار شد، حل معضلات و نقاط قوت وضعف محلات29 گانه بررسی شد. 

خسروآبادی شهردار منطقه با شنیدن نقطه نظرات مدیران محلات حاضر در جلسه، بر ترویج کار داوطلبانه و ایجاد ارتباط موثر با مردم تاکید کرد وآرامش، رضایت، ارتقای سطح خدمات و ساماندهی فعالیت های شهروندی در سرای محلات را مهم دانست و افزود: سرای محلات بستر گفتگوی فرهنگی اجتماعی را برای شهروندان مهیا کرده و مدیران محلات، باید مهارت به کارگیری ظرفیت های موثر مردمی و جلب همکاری آنان را داشته باشند و با تجمیع افکار اثر بخش، ارائه کننده بهترین خدمات بوده و این نیازمند شناسایی ظرفیت های محلی و مردمی است.

شیرزاد رئیس دبیرخانه ستاد راهبری مرکز ساماندهی و مشارکت های اجتماعی در محلات شهرتهران در این نشست گفت : مسائل حقوقی، مالی و قانونی مدیریت محله، تشکیل کمیته  تهیه شناسنامه ساختمان های در اختیار سرای محلات در شهرداری تهران در حال بررسی بوده و با توجه به پتانسیل بالای منطقه5 ( وجود سالن های مجهز ، ساختمان های نوساز سرای محلات و همگن بودن ساختار جمعیتی منطقه و... )  امکان فعالیت های فرهنگی اجتماعی محلات، مهیا است و امیدوار شد مدیران محلات در اوقات فراغت، خارج از ساعات اداری و روز های تعطیل، برنامه های پربارتری برای شهروندان ساکن منطقه تهیه کنند.

اسدبیگی نماینده مدیران محلات 29 گانه منطقه از این که شهرداری تهران به سمت محله محوری حرکت کرده ابراز خرسندی کرد وگفت : امروزه سرای محلات مکان امن و مورد اعتماد مردم هستند و مدیران محلات با نظرسنجی از شهروندان، به آنها خدمت رسانی  می کنند.

وی ضرورت تشکیل جلسات تحلیلی، کاربردی و چالشی برای حل مسائل را مطرح کرد و نشست صمیمی با شهردار منطقه و نماینده محلات در شهرداری تهران را، گامی موثر در تسهیل روند خدمت رسانی به مردم دانست .

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.