نمایش خبری

تیغ قانون گریبان گیر متخلفین ساخت وساز در حریم غرب تهران
ایجاد شده توسط : hoseinpour-n در 1397/08/28 11:52:12 ق.ظ


 

رستوران های غیر مجاز در حریم منطقه 5 که بدون مجوز یا دستور موقت قضایی فعالند، برای ادامه فعالیت، نیاز به استعلام از شهرداری منطقه داشته در غیر این صورت پلمپ می شوند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 5، ساخت و ساز غیر مجاز درحریم بکر حاشیه رودخانه ها و ایجاد باغچه رستوران های بدون مجوز، موجب بروز مشکلات زیست محیطی متعدد می شود .

محمد حسن زاده دادستان ویژه شهرداری ها و دادسرای ناحیه 37 شهر تهران ضمن بازدید از حریم منطقه 5 دراین باره گفت : صدور دستور موقت قضایی برای برخی متخلفین، بهانه ای برای سودجویی و ادامه فعالیت بعضی افراد شده که برای رفع تصرف، تخلف و اجرای قانون، رستوران های غیرمجاز بدون استعلام از شهرداری منطقه اجازه فعالیت نخواهند داشت .

رجبعلی خسرو آبادی شهردار منطقه 5 نیز در این خصوص افزود : طی جلسه هماهنگی با دستگاه های تاثیر گذار بر اساس دستور قضایی و همکاری نیروی انتظامی از فعالیت متخلفین جلوگیری و از عملیات ساخت و ساز در باغات و فضاهای بکرحریم منطقه ممانعت می شود.

    ابتدای جاده امام زاده داوود به انضمام روستاهای سولقان، کیگا، طالون، رندان و روستای امام زاده داوود، شهرک دشت نمه و همچنین محدوده بند عیش، دوچناران و جاده قدیم امام زاده داوود بالای فرحزاد به مساحت 70 کیلومتر مربع، حریم منطقه 5 بوده که به دلیل شرایط زیست محیطی مناسب و آب و هوای مطبوع، متخلفین و سودجویان را برای ایجاد رستوران ها وسوسه می کند.

 

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.