نمایش خبری

در بازدید اعضای شورای اسلامی شهر تهران از منطقه 5 مطرح شد ؛ تبدیل رود دره های غرب تهران به تفرجگاه
ایجاد شده توسط : hoseinpour-n در 1397/09/01 01:18:56 ب.ظ


رئیس كميسيون سلامت، محيط زيست و خدمات شهری شوراي اسلامي شهر تهران در بازدید میدانی از منطقه 5، علاوه برارزیابی شاخص های زیست محیطی، برتبدیل رود دره های غرب تهران به تفرجگاه تاکید کرد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 5، زهرا صدر اعظم نوری رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران و آرش حسینی میلانی رئیس کمیته کارگروه محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران، در بازدید میدانی از مرکز بازیافت، بوستان جوانمردان، بوستان کوهسار، پیست موتورسواری و مخازن ذخیره آبی دوچناران، باغات کن و... ، منابع طبیعی منطقه5 پایتخت را از سرمایه و پتانسیل های ارزشمند تهران دانست و اظهار کرد این منطقه می تواند قطب گردشگری شهر تهران شود. 

وی افزود : شهردار منطقه درتعامل مناسبی که با مدیران منابع طبیعی برقرار کرده ، بستر مناسب این اقدام را رقم زده تا شهروندان بتوانند از زیبایی های منطقه حداکثر استفاده تفریحی و تفرجگاهی را ببرند و با پیاده سازی راهبرد ها و تعاملات موثر بین بخشی، شاهد توسعه فرهنگ زیست محیطی برای ساماندهی رود دره ها با کمک گروه های مردم نهاد باشیم.

رئیس کارگروه محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران، نیز با اشاره به منابع طبیعی زیبای منطقه 5 و ظرفیت تبدیل آن ها به تفرجگاه افزود : سعی بر آن است تا  با کمک سمن ها و خیرین، با توجه به حفظ محیط زیست طبیعی این منطقه، رود دره های کن و فرحزاد، قطب گردشگری تهران شوند .

رجبعلی خسرو آبادی شهردار منطقه نیز افزود : رضایت شهروندان در اولویت است و با مشارکت عمومی در بخش های مختلف، برای رسیدن به فضای مطلوب خدمت به شهروندان از هیچ تلاشی دریغ نمی کنیم .


print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.