نمایش خبری


تدوین بودجه98 براساس نیاز شهروندان محلات منطقه 5


بازدید: 210
نظرات: 0
ایجاد شده توسط :
روابط عمومی منطقه ۵
تاریخ ارسال: 1397/9/5 12:52:38 

معاون برنامه ریزی و توسعه شهری منطقه از تدوین برنامه پیشنهادی بودجه 98 منطقه با توجه به اولویت های محلات 29 گانه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 5، مازیار علوی معاون برنامه ریزی و توسعه شهری منطقه دراین باره گفت : شروع تدوین برنامه پیشنهادی بودجه 98در آبان ماه سال جاری بوده که با استفاده از رهنمودهای شهردار منطقه، براساس فرم های تهیه شده به تفکیک سر فصل های مشخص تدوین شده است .

علوی افزود : 7 نشست تخصصی در 7 ناحیه، با حضور شورایاران محلات، شهرداران و مسئول برنامه ریزی و اجتماعی نواحی برگزار شد و بعد از گفتگو، نظرسنجی و ارزیابی  نیازها در سطح محلات احصا شده و برای پیشنهاد در بودجه 98 به معاونت های ستادی منطقه ارسال شده است .

معاون برنامه ریزی و توسعه شهری منطقه  گفت : نیازهای شهروندان براساس اولویت ها در همه حوزه ها از جمله فرهنگی، عمرانی، ترافیکی، خدمات شهری و محیط زیست و ... برای تنظیم بودجه در نظر گرفته شده و تلاش شده نوع نگاه برای بستن بودجه پیش نویس 98 منطقه با در نظر گرفتن نیازهای شهروندان، استفاده از ظرفیت‌های موجود و آماده‌ محلات باشد.  

وی افزود : نشست تخصصی کمیته تدوین برنامه سوم 5 ساله شهرداری منطقه 5، با رویکرد ارائه الگوی برنامه ریزی هسته های کلیدی، بازنگری شاخص ها و ارتقای کیفیت زندگی شهروندان در محلات و رضایت شهروندی نیز به همین منظور برگزار شد.print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید