نمایش خبری


برگزاری نشست فصلی ستاد بحران منطقه 5


بازدید: 262
نظرات: 0
ایجاد شده توسط :
روابط عمومی منطقه ۵
تاریخ ارسال: 1397/9/5 12:56:37 

 

نشست فصلی ستاد مدیریت بحران منطقه5 با محوريت ایجاد آمادگی برای خدمت رسانی مناسب، هنگام رویارویی با بارش برف و باران و همکاری سازمان های امدادرسان، برگزارشد.

   به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه5 ؛  رجبعلی خسرو آبادی شهردارمنطقه، اهداف برگزاری این نشست را تبیین سیاست های مدیریت بحران شهر تهران، حفظ انسجام و افزایش هماهنگی بین اعضای عمومی و تخصصی در این منطقه برشمرد.

این نشست با حضور روزبیانی معاون سازمان پیشگیری ستاد بحران استان تهران، رئیس ستاد بحران منطقه، نمایندگان سازمان های امداد رسان، معاونین و شهرداران نواحی برگزار شد.

دراین نشست صمیم مرادی روزبیانی معاون سازمان پیشگیری ستاد بحران استان تهران، بر اهمیت لزوم تشکیل کمیته زیر ساخت و هم افزایی دستگاه ها تاکید کرد تا در مواقع بحران، با برنامه ریزی مناسب به شهروندان خدمت کنیم .

شهردار منطقه نیز با اشاره به اهمیت هماهنگی بین سازمانی همزمان با تغییرات جوی وبارش های فصلی گفت: با توجه به شبکه معابر بزرگراهی منطقه5 که 45 کیلومتر از مبادی ورودی، مواصلاتی وشبکه های شریان معابر را به خود اختصاص می دهد، برنامه ریزی برای سرویس دهی مناسب وخدمات دهی در زمان بارندگی  و برف بسیار قابل اهمیت است.

وی افزود: به همین منظور شهرداری منطقه با استقرار سایت های برف روبی، تمهیدات لازم برای سرویس دهی مناسب را پیش بینی کرده است.

خسروآبادی با تاکید برضرورت مشارکت سایر نهادها وسازمان های خدماتی در شناسایی نقاط بحران زا گفت: با هماهنگی لازم، فرصت مناسب در جلوگیری از هرگونه حادثه فراهم می شود.

 print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید