نمایش خبری

تازه ترین اخبار


ساماندهی نقاط آبگیر منطقه 5


بازدید: 61
نظرات: 0
ایجاد شده توسط :
روابط عمومی منطقه ۵
تاریخ ارسال: 1397/9/12 7:52:23 

معاون فنی و عمرانی منطقه از آمادگی در مدیریت بحران های احتمالی هنگام بارش های فصلی و رفع نقاط آبگیر شناسایی شده در این منطقه خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه5، پیمان عباسی معاون فني و عمران منطقه گفت : باتوجه به ضرورت برنامه های اجرایی در جلوگیری از سرازیر شدن آب های سطحی در معابر و توجه به رفع آلودگی های زیست محیطی، در طرح شناسایی و ساماندهی شبکه جمع آوری و هدایت آب های سطحی  61 نقطه منطقه ساماندهی شد.

عباسی افزود: به دلیل ویژگی جغرافیایی منطقه و شیب در برخی از معابر، دفع و جمع آوری آب های سطحی از طریق حفر چاه جذبی در این نقاط انجام شده و به منظور رفع نقص روان آب های سطحی براساس اولویت، اقدامات کوتاه مدت و بلندمدت اجرایی شده است.  

وی گفت:  نقاط آبگیر در نواحی هفتگانه شناسایی و رفع نقص شد.ترمیم روکش آسفالت، اصلاح شیب و بهسازی شبکه جمع آوری، هدایت و حرکت آب های سطحی ناشی از بارندگی های فصلی در مسیر کانال های جمع آوری کننده از دیگر اقدامات است.

معاون فنی وعمرانی منطقه افزود: با برنامه ریزی انجام شده، این روند تا کنون در بزرگراه آبشناسان، باکری جنوب ، بلوار فردوس، باغ فیض و ... انجام شده و برای آب ماندگی های احتمالی در آماده باش کامل هستیم .

 

 print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
لطفا جهت راه اندازی به تنظیمات ماژول بروید.