نمایش خبری


ساماندهی نقاط آبگیر منطقه 5


بازدید: 109
نظرات: 0
ایجاد شده توسط :
روابط عمومی منطقه ۵
تاریخ ارسال: 1397/9/12 7:52:23 

معاون فنی و عمرانی منطقه از آمادگی در مدیریت بحران های احتمالی هنگام بارش های فصلی و رفع نقاط آبگیر شناسایی شده در این منطقه خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه5، پیمان عباسی معاون فني و عمران منطقه گفت : باتوجه به ضرورت برنامه های اجرایی در جلوگیری از سرازیر شدن آب های سطحی در معابر و توجه به رفع آلودگی های زیست محیطی، در طرح شناسایی و ساماندهی شبکه جمع آوری و هدایت آب های سطحی  61 نقطه منطقه ساماندهی شد.

عباسی افزود: به دلیل ویژگی جغرافیایی منطقه و شیب در برخی از معابر، دفع و جمع آوری آب های سطحی از طریق حفر چاه جذبی در این نقاط انجام شده و به منظور رفع نقص روان آب های سطحی براساس اولویت، اقدامات کوتاه مدت و بلندمدت اجرایی شده است.  

وی گفت:  نقاط آبگیر در نواحی هفتگانه شناسایی و رفع نقص شد.ترمیم روکش آسفالت، اصلاح شیب و بهسازی شبکه جمع آوری، هدایت و حرکت آب های سطحی ناشی از بارندگی های فصلی در مسیر کانال های جمع آوری کننده از دیگر اقدامات است.

معاون فنی وعمرانی منطقه افزود: با برنامه ریزی انجام شده، این روند تا کنون در بزرگراه آبشناسان، باکری جنوب ، بلوار فردوس، باغ فیض و ... انجام شده و برای آب ماندگی های احتمالی در آماده باش کامل هستیم .

 

 print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید