نمایش خبری


برپایی تورهای رایگان گردشگری مذهبی منطقه 5 ؛ ویژه ماه مبارک رمضان


بازدید: 61
نظرات: 0
ایجاد شده توسط :
روابط عمومی منطقه ۵
تاریخ ارسال: 1398/2/11 15:4:54شهروندان منطقه 5 در ماه مبارک رمضان، از تورهای گردشگری رایگان به مقاصد امام زاده های سطح منطقه بهره مند می شوند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 5، در آستانه ماه مبارک رمضان، ستاد گردشگری منطقه، مجری برپایی تورهای نیم روزه زیارتی، مذهبی در روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهار شنبه هر هفته از تاریخ هفده اردیبهشت ماه تا پایان ماه مبارک  از ساعت 16 الی 20:30 است.

 این تورها به مقاصد امام زاده ها و حسینیه های کن، باغ فیض و تپه شهدای کوهسار انجام شده و در نشست هماهنگی آماده سازی بستر گردشگری در منطقه به رفع مشکلات پیش رو و طرح پیشنهادی به انجام هر چه بهتر این تورها با حضور دلبری معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه و مدیران اجرایی اشاره شد.

تورهای ویژه ماه مبارک رمضان به صورت رایگان در محله اکباتان، میدان بسیج و بلوارآیت ا.. کاشانی، مقابل درب شهرداری منطقه 5 ، عموم را به سطح منطقه برده  و ضمن آشنایی شهروندان با مقاصد زیارتی گردشگری، پیشینه فضاهای معنوی نظیر امام زاده ها و حسینیه ها ی سطح منطقه را برای عموم تشریح می کند.  

بهمردی مدیر اداره گردشگری منطقه گفت :  شهروندان در صورت تمایل می توانند ضمن تماس با اداره گردشگری شهرداری منطقه 5 به شماره  096011416 ، نسبت به ثبت نام در این تورها اقدام کنند.print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید