نمایش خبری


برگزاری جشنواره شکوفه های گیلاس در بخش کن


بازدید: 64
نظرات: 0
ایجاد شده توسط :
روابط عمومی منطقه ۵
تاریخ ارسال: 1398/2/14 11:9:19 رویداد فرهنگی و جشنواره شکوفه های گیلاس کن در روستای سنگان  با حضور چشمگیر شهروندان تهرانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 5 ، جشنواره شکوفه های گیلاس در بخش کن ،در روستای سنگان با حضور فرماندار تهران ، معاون سیاسی انتظامی فرمانداری تهران، مدیران و معاونان شهرداری مناطق5 و22 ، بخش دار کن و جمعی از شهروندان دوستدار طبیعت برگزار شد.

 جشنواره به صورت پیاده روی خانوادگی و زیردرختان پر از شکوفه های گیلاس  این روستا  از ده سنگان پایین به سمت سنگان بالا وپس از عبور از کوچه پس کوچه ها با پذیرایی و اجرای برنامه های متنوع ، اجرای موسیقی ،قرعه کشی و اهدای جوایز در جوار امام زاده قاسم (ع) ادامه یافت .

فتحی معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری منطقه 5  ضمن معرفی بخش کن ، به عنوان نگین شمال غرب تهران گفت: تلاش شهرداری تهران بهبود کیفیت زندگی اجتماعی و فردی شهروندان با محوریت گردشگری است و این منطقه در برنامه های پیش رو به معرفی جاذبه های گردشگری حریم غرب تهران بیشترمی پردازد.

همچنین احمد صابری بخشدار کن در این مراسم ضمن قدردانی از حمایت مناطق5 و22 گفت: این مراسم به نشاط مردم و شهروندان کمک خواهد کرد و معرفی جاذبه های گردشگری کن در بهبود و ضعیت مردم این روستاها نقش به سزایی دارد.

 

 print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید