نمایش خبری


استقبال شهرداری منطقه 5 از هوشمندسازی ارائه خدمات به شهروندان


بازدید: 103
نظرات: 0
ایجاد شده توسط :
روابط عمومی منطقه ۵
تاریخ ارسال: 1398/2/17 12:45:9شهردار منطقه 5 ، از  پیشنهاد هوشمند سازی ارائه خدمات به شهروندان، در نشست هم اندیشی مسئولین مراکز تحقیقات، آموزش و مشاوره فضای سبز مناطق 22 گانه به میزبانی منطقه استقبال کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 5، جلسه هم اندیشی مسئولین مراکز تحقیقات، آموزش و مشاوره فضای سبز(تام) مناطق 22 گانه تهران، به میزبانی منطقه با حضور خسروآبادی شهردار منطقه، جلالی پدر علم فناوری ایران وعضو مستقل یونسکو در آسیا و اقیانوسیه، مدیران ارشد سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران وجمعی از مدیران و کارشناسان  برگزار شد .

 پروفسور جلالی در این نشست هوشمند سازی فضای سبز در سطح شهر را الزامی دانست و  شهردار منطقه، به اهمیت اجرایی کردن این طرح در منطقه با هدف فراهم سازی بستری مناسب برای نسل آینده تاکید کرد .

خسروآبادی افزود : در کلان شهر ها هیچ راهی جز هوشمند سازی نداریم و در حال حاضر با توجه به سرعت رشد و تغییر تکنولوژی، عملکرد سنتی پاسخگو نیست .

همچنین علی بخشی معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه با تشریح اقدامات فضای سبز، از کنترل سفید بالک ها بدون استفاده از سموم خبر داد و گفت : در حال حاضر این منطقه مجهز به پایگاه تهیه چیپس چوب بوده و تا کنون به حجم 200 متر مکعب چیپس چوب به منظور تهیه کمپوست و کود ارگانیک با نظارت تخصصی مرکز تام تولید شده است .

وی به آموزش در  سطوح مختلف کارگری، دانش آموزی، کارشناسی و شهروندی اشاره کرد که با هماهنگی آموزش و پرورش  انجام شده است و ارائه مقالات علمی توسط مراکز تام در کنگره های بین المللی و معتبر را ارزنده دانست.

براساس این خبر، شهردار منطقه از پروفسور جلالی برای حضور در نشست، ارائه راهکارها و دیدگاه های تخصصی با هدف هوشمندسازی فضای سبز و پیشنهاد برای ارتقای کیفیت خدمات به شهروندان، با اهدای لوح سپاس قدردانی کرد.

 

 

 print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید