نمایش خبری


به مناسبت ماه مبارک رمضان صورت گرفت ؛ حضور شهردار منطقه 5 در بین فرشته های " بهشت امام رضا "


بازدید: 91
نظرات: 0
ایجاد شده توسط :
روابط عمومی منطقه ۵
تاریخ ارسال: 1398/2/24 10:30:39 

 شهردار منطقه 5 با حضور در مرکز نگهداری کودکان معلول و بی سرپرست "بهشت امام رضا " ، به پیروی از  سیره بزرگان دینی، در ماه مبارک رمضان از نزدیک به گفتگوی صمیمی با مددجویان  این مجموعه نشست .

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 5 ، رجبعلی خسروآبادی شهردار منطقه دربازدید از این مرکز گفت : اميدواريم شهروندان دست‌به‌دست مديريت شهري بدهند تا بهتر از گذشته بتوانيم به بی سرپرستان به‌خصوص معلولان شهر كمك كنيم.

خسروآبادی که به همراه معاونین و جمعی از مدیران منطقه در این مرکز حضور یافت ، در گفتگویی صمیمی با مسئول این مرکز افزود : يكي از دغدغه‌هاي امروز شهرداري منطقه مسائل آموزشي، تربيتي و كرامت شهروندان به‌خصوص فقرا و نيازمندان شهر است.

مسئول این مجموعه  از حضور شهردار منطقه و همراهان تشکر کرده و گفت : درحال حاضر دغدغه ما نيازمندي مادي اين كودكان نيست، بلكه در كنار مسائل مادي می خواهیم كمك كنيم تا اين عزيزان توانمند شوند.

وی افزود: ما اغلب از خانواده‌ها كمك مالي نمي‌خواهيم، بلكه نيازمند وقت گذاشتن آنان هستيم تا بتوانند نقش پدري، خواهري، مادري، برادري برای این کودکان ايفا كنند.

موسسه خیریه" بهشت امام رضا (ع)" نهادی غیر دولتی و مردمی بوده که فعالیت خود را بر پایه نگهداری از ایتام و معلولین بی سرپرست با تاکید و تکیه بر کرامت انسانی و عزت نفس کودکان تحت پوشش بنیان کرده است.

 print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید