منطقه 5 منطقه ای نوآور و پیش رو در بهره گیری از فناوری واطلاعات


بازدید: 106
نظرات: 0
ایجاد شده توسط :
روابط عمومی منطقه ۵
تاریخ ارسال: 1398/3/22 12:20:57 

شهردار منطقه5 ، در بازدید از نمایشگاه فناوری و اطلاعات اینوتکس، منطقه 5 را منطقه ای نوآور و پیش رو در بهره گیری از فناوری اطلاعات و پرورش گروه های استارت آپی  دانست.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 5 ، رجبعلی خسروآبادی شهردار منطقه در بازدید از نمایشگاه بین المللی فناوری و اطلاعات، به وجود کارخانه نوآوری با حضور گروه های استارت آپی در منطقه 5 اشاره کرد و گفت : فعالیت شهرداری تهران برای هوشمند کردن شهر، ارزشمند و اساسی است و بهره گیری از خدمات نوین الکترونیکی و تکنولوژی، زندگی شهری را برای شهروندان تسهیل می کند.

شهردار منطقه افزود : وجود کارخانه نوآوری در منطقه 5 ، توانسته این فضا را فراهم کند که شهروندان از خدمات استارت آپی بهره مند شوند و مردم منطقه 5 این آمادگی را دارند که به راحتی از تکنولوژی برای پیشبرد امور جاری زندگی شهری، استفاده کنند و از این طریق شهروندان می توانند ارتباطات آسان تری را تجربه کنند.

 خسروآبادی در نقش و تاثیر استفاده از اپلیکیشن های شهری در امور مالی منطقه گفت : شتاب دهنده ها، بیشترین ارزش افزوده را برای شهرداری منطقه دارد و استفاده از خدمات الکترونیکی در سرمایه گذاری، ساختمان سازی، کاهش هزینه ها و سهل الوصول شدن درآمدهای منطقه موثر است .

 

 

 print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید