طی مراسمی با حضورمعاون هماهنگی و امور مناطق؛ آیین تکریم و معارفه شهردار منطقه 5 برگزارشد


بازدید: 439
نظرات: 0
ایجاد شده توسط :
روابط عمومی منطقه ۵
تاریخ ارسال: 1398/3/27 13:25:6مراسم تکریم و معارفه شهردار منطقه 5 در سالن شهدای مدافع حرم منطقه با حضور رستمی معاون هماهنگی و امورمناطق شهرداری تهران ، معاونان ، شهرداران نواحی هفت گانه و مدیران  برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 5 ، در این مراسم رستمی معاون هماهنگی و امورمناطق شهرداری تهران ضمن قدردانی از تلاش های بی وقفه و پیگیرانه رجبعلی خسرو آبادی شهردار پیشین منطقه 5 به عنوان نیروی با تجربه در ابعاد مختلف مدیریتی و اجرایی گفت: از سیاست های شهرداری تهران ، مشارکت شهروندان در اداره شهر بوده و باید با حفظ کرامت ذاتی بیشتر در کنار مردم باشیم .
وی با اشاره به این که منطقه 5 از پتانسیل ویژه ای برخورداراست افزود : به جز تکیه بر شهرسازی، درآمد زایی در دیگر محورها از اولویت های شهرداری تهران است.
در این مراسم رجبعلی خسرو آبادی شهردار سابق منطقه 5 از همه همکاران و شورایارانی که در مدت مسئولیتش همکاری صمیمانه داشتند قدردانی کرد.
فریدون حیدری شهردار منصوب شده منطقه 5 نیز در این مراسم ، بر اجرای برنامه ها وسیاست های شهرداری تهران در منطقه تاکید کرد و خدمت به  شهروندان را مایه خرسندی دانست و افزود: امید است کارکنان با علاقه مندی  هر چه بیشتربرای جلب رضایت شهروندان تلاش کنند.

وی گفت : برای اجرای فعالیت ها از تاثیر شورا یاری در ارتباط با شهروندان کمک گرفته و در نظر داریم با کمترین هزینه شهرداری منطقه را اداره کنیم.

فریدون حیدری پیش از این در جایگاه های مدیریتی شهرداری تهران خدمت کرده است.

 

 

 

 

 print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید