نمایش خبر ناحیه 4

صفحه اصلیمعاونت ها و نواحینواحیناحیه 4نمایش خبر ناحیه 4

غبارروبی و بهسازی مساجد ناحیه 4 در آستانه ماه مبارک رمضان


دسته بندی: nahie

بازدید: 42
نظرات: 0
ایجاد شده توسط :
روابط عمومی منطقه ۵
تاریخ ارسال: 1397/2/23 9:52:31با تعامل اداره اجتماعی و خدمات شهری ناحیه 4 در طول ماه مبارك رمضان نسبت به غبار روبی ، نظافت ، شستشو و بازپیرایی مساجد سطح ناحیه اقدام شد .

 به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 5 علیرضا فاطمی نیک شهردار ناحیه 4 با اعلام این خبر افزود : با هدف ارائه خدمات رسانی به شهروندان  سطح  ناحیه ، امسال نیز مطابق سنوات گذشته ،  اداره اجتماعی و فرهنگی ناحیه با همکاری اداره خدمات شهری نسبت به نظافت مساجد سطح ناحیه جهت میزبانی از روزه داران ماه مبارك رمضان اقدام کرد.

فاطمی نیک در ادامه افزاود : همچنین به منظور خدمات رسانی مطلوب به نمازگزاران روزه دار به ویژه در هنگام اذان ظهر ، مغرب و عشاء ، نسبت به ترمیم و بازسازی سیتم های اذانی که دارای مشکل فنی بودند اقدام شد  . فاطمی نیک خاطر نشان کرد : تمامی بلندگوهای پخش اذان در مساجد و بوستانهای سطح ناحیه بررسی گردید و نسبت به رفع اشکال آنها اقدام شد .

شهردار ناحیه تصریح کرد: دعای قبل از اذان همه روزه در بوستانهای سطح ناحیه طنین انداز می شود . وی در پایان اشاره کرد : به منظور برقراری ارتباط مستقیم اجتماعی با شهروندان در مساجد ، با همکاری مدیران محلات نسبت به نصب بنرهای ویژه این ایام اقدام شد .

 print
rating
  نظرات