Enter Title

پارک آموزش ترافیک

Text/HTML

  معرفی

در پارک آموزش ترافیک، آموزش قوانین و مقررات ترافیکی به صورت متمرکز و غیر متمرکز توسط مربیان آموزشی (پرسنل شهرداری) دارای مدرک مربیگری با طراحی آموزشی نوین و با همکاری پلیس راهور انجام می گیرد:


آموزش متمرکز( داخل پارک ترافیک) :

  •   1- ویژه دانش آموزان : مدارس، مهد کودک ها و سازمانها می توانند ضمن هماهنگی قبلی و ارائه معرفی نامه در پارک حضور یافته و از آموزش رایگان بهره مند گردند این آموزش ها شامل کلاس تئوری، آموزش های عملی (عبور از روی خط کشی عابر پیاده با توجه به چراغ های راهنمایی، عبور از روگذر و زیر گذر عابر پیاده ) و آشنایی با حمل و نقل عمومی می باشد.
  •   ویژه بزرگسالان : دوره های آموزشی با 22 سر فصل تعیین شده توسط سازمان حمل و نقل و ترافیک از قبیل"امداد در تصادفات، رانندگی تدافعی، رانندگی در شرایط بحرانی، بازآموزی قوانین و مقررات و .. "بر گزار می گردد.

آموزش غیر متمرکز: در سرای محلات، فرهنگسراها ، مدارس ، مساجد و کانون های فرهنگی با همکاری پلیس راهور.( در صورت وجود تقاضا از سوی ادارت، سازمانها ، دانشگاه ها و .. ، ضمن اعزام مدرس سرفصل های آموزشی تعیین شده در بند فوق قابل اجرا می باشد.)

دوچرخه سواری تفریحی و آموزشی

ایستگاه تندرستی (کلاس رایگان ایروبیک) ویژه بانوان

برگزاری همایش ها، سمینارها و کارگاه های آموزشی در آمفی تئاتر مجموعه پارک ترافیک با ظرفیت 270 نفر

علاقمندان جهت اطلاع از دوره ها و حضور می توانند در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 16:15 با شماره تلفن: 44438871 تماس حاصل نمایند.

ارتباط با ما

نمایی از منطقه

Preview امام زاده باغ فیض
Preview پارک کوهسار
Preview کن سولقان

Preview بوستان جوانمردان
Preview بوستان جوانمردان
Preview منطقه کن

تماس با ما

  • فلکه دوم صادقیه ،بلوار آیت الله کاشانی به سمت غرب، نرسیده به اتوبان ستاری ،ابتدای خیابان الهی

  • شماره تماس :96011111

  • کدپستی:1471875741

  • info.region5@tehran.ir